Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2 FL] Fabryczna końcówka wydechu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    U mnie nic nie wystaje i z zewnątrz nie widać chyba, że ktoś zajrzy bezpośrednio do wydechy.
    Plus taki, że w razie co można zdemontować i nie ma śladu np. przed zimą, żeby sól nie wyżarła. Widziałem jak taka końcówka wyglądała po dwóch zimach średnio to wygląda.

    Komentarz


    • #52
      paskuda, to będziesz musiał zdemontować połowę auta bo po zimach będzie kiepsko wyglądać Ja mam końcówkę już dwa lata czyli dwie zimy przejeździła i po pozbyciu się smoły wygląda jak nówka

      Poza tym zniszczy się to kupi się nową, majątek to to nie kosztuje...
      Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

      Komentarz


      • #53
        Zamieszczone przez paskuda
        Widziałem jak taka końcówka wyglądała po dwóch zimach średnio to wygląda.
        Wiesz jak ktoś nie dba czyt. nie myje przy myciu auta to może wtedy źle wygląda :!: Tak jak andrzej111, mam już ponad 2 lata i nic jej nie dolega - dalej się świeci Jak jadę na myjnie spryskuję preparatem tym co do czyszczenia felg a potem po umyciu całego auta wycieram tak jak karoserię tak i końcówki wydechu .



        CB Harry II ASC + Triflex

        Pozdrawiam Mirek!!

        Komentarz


        • #54
          Chyba poeksperymentuje z tymi opaskami. Kolejna przymiarka i wygląda to zachęcająco.
          Jak nie wyjdzie zawsze można przyspawać 8)
          Moja 4x4 FL'ka

          Komentarz


          • #55
            A u mnie po 7 miesiącach końcówka zgniła i sap powiedział, ze to element eksploatacyjny i tyle. Może zgnic od góry bo gazy wylotowe zle działają i niszczą. A prawda jest taka ze jest to badziew za kupę kasy i tescowe końcówki mają wyższą wytrzymałość. Na następnym przeglądzie czeka mnie batalia a z wykształcenia jestem inż. Materialowym wiec powodzenia
            Grand Scenic 2.0T Initiale 05'
            Służbowe: Berlingo 1.6hdi 92 Selection 15'
            Była 4 x Octavia: 04' O1 fl Elegance Combi ASV
            08' O2 Elegance Combi BKC
            11' O2 fl Elegance Combi CDAA
            99' O1 SLX Combi AHF

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X